Informacja o możliwości wynajmu lokalu użytkowego - Bufet

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie uprzejmie informuje o możliwości najmu powierzchni lokalu użytkowego – BUFETU– znajdującego się w Budynku Głównym Biblioteki przy Rynku Głównym 17, 43-600 Jaworzno, o powierzchni 14,70 m2. Lokal usytuowany jest w parterowej części Budynku Głównego, wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, klimatyzacji, przeciwpożarową i antywłamaniową. Lokal doskonale nadaje się do podawania gorących oraz zimnych napojów, ciastek, deserów itp. W lokalu można prowadzić jednocześnie działalność handlową. Dopuszczalna jest sprzedaż gazet, pamiątek związanych z Jaworznem oraz asortymentu biurowego.
Miesięczna stawka czynszu za najem 1m2 powierzchni użytkowej lokalu oraz okres najmu zastaną ustalone podczas negocjacji.
O szczegóły należy pytać drogą e mail pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 32 751 91 92 wew. 221.

Podmiot udostępniający :

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie

Osoba wprowadzająca :

Hubert Słotwiński

Osoba odpowiedzialna za informację :

Dorota Mika

Data publikacji :

23.02.2015

Ostatnia zmiana :

23.02.2015

Jesteś tutaj: Start Ogłoszenia Informacja o możliwości wynajmu lokalu użytkowego - Bufet