Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Lodowisko

W najbliższą sobotę, 9 stycznia ruszy lodowisko. Miejska ślizgawka będzie czynna w godz. 10.00-20.45 na stadionie MCKiS przy ul. Moniuszki 95 na Podłężu.

Tegoroczną nowością będą bezpłatne zajęcia z instruktorem łyżwiarstwa, który będzie uczył podstaw jazdy na łyżwach i doskonalił umiejętności osób już jeżdżących.

W tym roku Miejskie Centrum Kultury i Sportu zaprasza na zajęcia z instruktorem łyżwiarstwa i byłym zawodnikiem Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie - Piotrem Sarnikiem, który będzie uczył podstaw jazdy na łyżwach i doskonalił umiejętności już jeżdżących. Zajęcia będą odbywać się w każdą sobotę - od 16 stycznia. Ilość miejsc ograniczona. O godz. 10.00 odbywać się będą zajęcia nauki jazdy dla początkujących, natomiast od godz.15.00 uczyć się będą osoby, które potrafią jeździć, ale chcą doskonalić swoje umiejętności łyżwiarskie. Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne, jednak by znaleźć się w grupie i móc uczestniczyć w zajęciach należy się zapisać poprzez poniższy panel internetowy. Decyduje kolejność zapisów elektronicznych.

Osoby, które zapiszą się muszą również wydrukować załączony formularz, wypełnić i oddać go instruktorowi na pierwszej lekcji. Bez formularza nie będzie możliwości uczestnictwa w zajęciach.

Panel zgłoszeń na zajęcia z instruktorem. Formularz uczestnictwa w zajęciach dla osób pełnoletnich oraz dla niepełnoletnich.

Ceny biletów:

  • normalny - 5,00 zł/ 45 min.
  • ulgowy - dla dzieci i młodzieży uczącej się - 2,00 zł/ 45 min.