Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Kursy autobusów w okresie wielkanocnym

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej informuje, że w okresie wielkanocnym autobusy kursować będą według następującego harmonogramu:

Dni w kolorze czarnym - rozkłady jazdy ważne na dni robocze i dni robocze szkolne.

Dni w kolorze niebieskim –  z uwagi na przerwę w pracy szkół nie kursują linie: 302 i 328, a na liniach: 311, 321, 367 i 370 obowiązują specjalne rozkłady jazdy na dni robocze wolne od nauki szkolnej. Nie wykonywane są także specjalnie oznaczone kursy na liniach: A, 304 i 313.

Dni w kolorze zielonym - rozkłady jazdy ważne na soboty.

Dni w kolorze czerwonym - rozkłady jazdy ważne na niedziele i święta.

Ponadto, w związku ze zmianą czasu z zimowego na letni w nocy z 26 na 27 marca wystąpią zmiany w wykonaniu nocnych kursów:

Kurs linii E z przystanku początkowego KRAKOWSKA wykonany zostanie bez zmian
o godz. 0:05 czasu zimowego.

Kurs linii E z przystanku początkowego KATOWICE ALEJA KORFANTEGO wykonany zostanie bez zmian o godz. 0:50 czasu zimowego.

Kurs linii E  z przystanku początkowego KRAKOWSKA wykonany zostanie bez zmian
o godz. 1:45 czasu zimowego (od przystanku DĄBROWA NARODOWA DĄBROWSKA kurs realizowany będzie z godzinnym opóźnieniem, według czasu letniego).

Kurs linii E z przystanku początkowego KATOWICE ALEJA KORFANTEGO z godz. 2:30 wykonany zostanie o godz. 3:30 czasu letniego (odjazdy zostaną wykonane z godzinnym opóźnieniem, według czasu letniego).

Kurs linii N z przystanku początkowego KRAKOWSKA z godz. 2:41 odjedzie o godz. 3:00 czasu letniego (odjazdy z kolejnych przystanków będą realizowane
z kilkunastominutowym opóźnieniem – według czasu letniego).