Nie czekaj i zagłosuj na Jaworzno

Jaworzno Miastem Roku 2016 - czemu nie!! Udział Jaworzna w plebiscycie Miasto Roku 2016 daje niepowtażalną okazję do pokania światu atrakcji, niezwykłego klimatu i wspaniałych ludzi, którzy tworzą nasze miasto. Wygrana w plebiscycie wspieranym przez HRS to nie tylko zdobycie tytułu - Jaworzno zyskać może promocję regionu w sieci. wszystkich zachęcamy do głosowania!

To tylko jedno kliknięcie - a więc do dzieła!!

Piękna architektura? Zapierające dech w piersiach walory krajobrazowe? A może spotkania z inspirującymi ludźmi? Kocham to Miasto - Miasto Roku 2016 to plebiscyt, dzięki któremu mieszkańcy mogą przedstawić najciekawsze walory swoich miejscowości. Najważniejsze jest zaangażowanie wszystkich, którzy… kochają to miasto!

Głos można oddawać codziennie na stronie plebiscytu. Warto też uzasadnić swój wybór - na autorów najciekawszych komentarzy czekają atrakcyjne nagrody - aparat fotograficzny FUJIFILM Instax i 3 bony podarunkowe do sieci Empik o wartości 100 zł. Zwycięskie miasto zyska wsparcie HRS w promocji w sieci.

Szczegóły dostępne na stronie konkursu.

Źródło: UM Jaworzno