Konkurs Wielkanocny - Zaprojektuj własną pisankę

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Jaworzna do udziału w konkursie plastycznym, organizowanym przez Dział Informacji Regionalnej.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Dział zachęca do zaprojektowania własnego, oryginalnego wzoru pisanki, nawiązującego do naszego miasta.

Zainteresowani udziałem w konkursie mogą wykorzystać udostępnioną przez organizatorów grafikę lub stworzyć własny projekt od podstaw – ważne, aby prace wykonane były na kartce formatu A4 lub mniejszej. Grafika jest dostępna na stronie internetowej oraz w Punkcie Informacji Turystycznej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie.

Termin składania prac upływa 10 kwietnia 2017 roku. Uczestnicy są zobowiązani do zapoznania się z Regulaminem konkursu i prawidłowego opisania prac. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. Zgłoszenia przyjmowane będą w Punkcie Informacji Turystycznej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie (parter, obok szatni). Organizator konkursu przewiduje nagrody dla wybranych prac oraz wystawę okolicznościową zgłoszonych prac.

Źródło: MBP Jaworzno