Pchli Targ na Małym Rynku

Zeszło pierwsza edycja Pchlego Targu na Małym Rynku spotkał się z ogromnym zainteresowaniem.

W tym roku organizatorzy zapraszają do kolejnej edycji, podczas której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Kiedy: od 09 kwietnia 2017
Gdzie: Jaworzno - Mały Rynek

Podobnie jak w zeszłym roku, Pchli Targ będzie otwierał swoje podboje raz w miesiącu - począwszy od 9 kwietnia, na Małym Rynku, w godz. od 8:00 do 14:00 mieszkańcy Jaworzna (i nie tylko) będą mieli doskonałą okazję, by sprzedać lub wymienić używane bądź niepotrzebne rzeczy. Organizatorem targu jest Muzeum Miasta Jaworzna.

Jaworznicki Pchli Targ jest doskonałą okazją do zakupu, sprzedaży czy wymiany niepotrzebnych rzeczy. Katalog przykładowych przedmiotów, które mogą być wystawione podczas imprezy jest bardzo szeroki. Mogą to być np. płyty, starocie, bibeloty, książki, kolekcje, kasety, porcelana, odzież, buty, gry, zabawki itp.

W tym roku specjalne zaproszenie Organizatorzy kierują do dzieci z rodzicami chcące sprzedać lub wymienić się zabawkami.

Kalendarium:

• 9 kwietnia,
  • 21 maja,
  • 18 czerwca,
  • 16 lipca,
  • 20 sierpnia,
  • 17 września,
  • 15 października.

Zasady uczestnictwa w imprezie "Pchli Targ":

• Handel odbywa się w miejscach wskazanych przez administratora placu.
  • Po zakończeniu sprzedaży wystawca zobowiązany jest do posprzątania swojego miejsca handlowego.
  • Na terenie targowiska obowiązuje bezwzględny zakaz wstępu osób wnoszących środki odurzające, napoje alkoholowe, substancje psychotropowe lub wybuchowe, broń i inne przedmioty niebezpieczne, które wykluczają inne przepisy obowiązującego prawa.
  • Za przebywające na targowisku osoby małoletnie odpowiedzialność ponoszą rodzice lub opiekunowie.
  • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia wystawianych przedmiotów przed, po i w trakcie trwania Pchlego Targu.
  • Organizator nie odpowiada za szkody spowodowane kradzieżą, wandalizmem, działaniem sił przyrody i innymi przyczynami losowymi.
  • Opłata za stoisko 5 zł.

W przypadku pytań należy kontaktować się z Muzeum Miasta Jaworzna w godz. 8:00-16:00 pod nr telefonu (32) 618-19-50 i 602-114-697

Źródło: muzeum.jaw.pl