W poszukiwaniu Herbu Jaworzna

Punkt Informacji Turystycznej i Dział Informacji Regionalnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie, zapraszają do udziału w obchodach tegorocznych Dni Jaworzna.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy miejską grę terenową pt. "W poszukiwaniu Herbu Jaworzna", na którą składa się 11 zadań sprawdzających znajomość naszego miasta. Książeczki z grą można odbierać w Punkcie Informacji Turystycznej od 6 czerwca do 10 czerwca 2017 r.

Wypełnione książeczki należy dostarczyć, w trakcie obchodów Dni Jaworzna na Rynku 10 czerwca br., do stoiska Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników na stronie www.biblioteka.jaw.pl/it nastąpi 20 czerwca.

Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio w PIT, drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie: (32) 751-91-92 (wew. 222). Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.

Punkt Informacji Turystycznej czynny:

poniedziałek 11:30 - 19:00
wtorek - piątek 08:00 - 19:00
sobota 08;00 - 15:00 (w dniu 10 czerwca 11:30 - 19:00)