Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Weekend za pół ceny - edycja 2018

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które w określony przez organizatora weekend mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi turystyczne w całym kraju.

Głównym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym.

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to także doskonała szansa dla całej branży turystycznej, aby zwłaszcza w okresie niskiego sezonu wypromować i przedstawić swoją ofertę kulturową, hotelową czy gastronomiczną poprzez przygotowanie jak największej liczby pakietów promocyjnych i tym samym dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców.

Tylko w 2017 roku w akcji wzięło udział prawie 190 000 turystów, a ponad 1 000 Partnerów zgłosiło swoje oferty.

Organizatorami „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Wykaz miejsc biorących udział  w tegorocznej edycji można sprawdzić na stronie w zakładce WYBIERZ OFERTĘ 

Mrozy powoli puszczają, więc zachęcamy do skorzystania z tej niezwykłej oferty i sprawdzenia co w trawie piszczy u naszych sąsiadów, a także w dalszych turystycznych rejonach. 

Źródło: polskazobaczwiecej.pl