Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Kwiecień z PTTK Jaworzno

Nie da się ukryć, że wiosna zbliża się coraz wiekszymi krokami. Co prawda zima jeszcze walczy niskimi temperaturami o porankach, ale słoneczne dni zachęcają do wyjścia z domu. To dobry czas na aktywny wypoczynek i podreperowanie koncycji po zimowych miesiącach. 

Tradycyjnie jaworznicki Oddział PTTK przygotował bogatą ofertę wyjazdów, nie tylko 1-dniowych. Więc zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. 

Czytaj więcej...

Rodzinne Mistrzostwa Jaworzna w narciarstwie Alpejskim

Wszystkich miłośników białego szaleństwa zapraszamy do udziału w kolejnej już edycji Rodzinnych Mistrzostw Jaworzna w Narciarstwie Aplejskim.

Wszyscy ci, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności narciarskie, będą mieli taką możliwość już w połowie lutego. 

Kiedy: 12.02.2017 (niedziela)
Gdzie: Wyciąg narciarski BABA w Korbielowie

Czytaj więcej...

Marzec z PTTK Jaworzno

Dni coraz dłuższe, słońca coraz więcej, no i temperatury też jak by wyższe. Można by pokusić się o stwierdzenie, że wiosnę czuć w powietrzu, a do dobry czas aby ruszyć na szlak i rozporostować nogi po zimowych długich wieczorach. 

Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W marcowej ofercie tradycyjnie pojawiły się wycieczki górskie jak i krajoznawcze. 

Czytaj więcej...

Slalom Gigant 2017

Wszystkich uczniów jaworznickich szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz nauczycieli w imieniu organizatorów, zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Narciarskich Mistrzostw Szkół Miasta Jaworzna. 

Kiedy: 15 lutego 2017 (środa) godz. 7:00
Gdzie: wyciag narciarski Złoty Groń w Istebnej

Czytaj więcej...