Narciarskie Mistrzostwa Szkół Miasta Jaworzna - Slalom Gigant 2018

Już w  lutym w Istebnej na wyciągu narciarskim "Złoty Groń" odbędzie się kolejna edycja Narciarskich Mistrzostw Jaworzna Szkół w slalomie gigancie.

Podobnie jak w latach ubiegłych organizatorami mistrzostw są: Jaworznicki Oddział PTTK na czele z Komisją Narciarską Koła PTTK nr 1, Wydział Edukacji Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, a honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Jaworzna.

Kiedy: 21.02.2018 (środa)
Gdzie: Stacja Narciarska "Złoty Groń" w Istebnej

Te coroczne narciarskie zmagania przyciągają na start około 170 zawodników reprezentujących jaworznickie szkoły. Głównym celem imprezy jest popularyzacja narciarstwa zjazdowego wśród uczniów jaworznickich szkół, propagowanie aktywnego wypoczynku i spędzania wolnego czasu, wyłonienie najlepszych narciarzy wśród uczniów oraz najbardziej usportowionej narciarsko szkoły w Jaworznie.

TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:

• wyjazd: z Jaworzna w dniu 21.02.2018 (środa) o godz. 07:00 z parkingu przy CH Galena od ul. Rzemieślniczej (Planty)
  • Miejsce zawodów: Stacja Narciarska "Złoty Groń" w Istebnej
  • start zawodów: godz. 10:30

ZGŁOSZENIA I WPISOWE:

Pisemne zgłoszenia uczniów i nauczycieli do zawodów z podaniem nazwiska, imienia, daty urodzenia oraz klasy podpisane przez Dyrektora Szkoły wypełnione na karcie zgłoszenia komputerowo lub drukowanymi literami należy złożyć w biurze O/PTTK w Jaworznie ul. Grunwaldzka 35 tel.(32) 616-39-52 do dnia 15 lutego 2018 roku do godz.16:00, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KOSZT UDZIAŁU W ZAWODACH (WPISOWE):

• Uczniowie - 35 zł, wpisowe zawiera: przejazd autokarem, udział w zawodach, posiłek,
  • Nauczyciel startujący w zawodach jako opiekun – bezpłatnie (przejazd autokarem, posiłek),
  • Opiekunowie uczniów nie startujący w zawodach – przejazd i posiłek bezpłatnie, (jeden opiekun na szkołę, gdy nie ma nauczyciela startującego),
  • Osoby towarzyszące w ramach wolnych miejsc – za sam przejazd 30 zł

Zmiana zawodników na listach zgłoszeniowych najpóźniej w dniu 19.02.2018 do godz. 16:00, w dniu zawodów nie ma możliwości zamiany/dopisania zawodników do listy startowej.

PRZYDZIELANIE NUMERÓW STARTOWYCH:

Przydział numerów startowych odbędzie się na podstawie daty urodzenia startujących od najmłodszych do najstarszych. Wydawanie i zwrot koszulek z numerami startowymi tylko w dniu zawodów. Opłata za brak zwrotu numeru startowego 100 zł.

ORGANIZATOR ZAPEWNIA:

• Start w zawodach dla zgłoszonych w terminie zawodników,
  • Przejazd do miejsca zawodów oraz powrót do Jaworzna,
  • Posiłek podczas zawodów,
  • Puchary, statuetki i okolicznościowe dyplomy,
  • Znaczek zawodów,
  • Ubezpieczenie.

UBEZPIECZENIE:

• Każdy uczestnik podstawowo korzysta z polisy szkolnej (obowiązek podania numeru na liście zgłoszeniowej),
  • Organizator zapewnia dodatkowe ubezpieczenie grupowe NNW podczas zawodów do kwoty 20 000,-zł (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych 00/100),

Uwaga: uczestnicy zawodów mogą dokonać dodatkowego ubezpieczenia we własnym zakresie.

PROTESTY:

Protesty tylko w formie pisemnej można składać na ręce sędziego głównego zawodów lub organizatorów zawodów: Piotra Michacza i Jerzego Zięb do 15 min bezpośrednio po przejeździe danej grupy. Koszt wniesienia protestu wynosi 50 zł. W przypadku nie uznania protestu wniesione opłaty nie będą zwracane.

Wszelkie dodatkowe  informacje na temat zawodów można znaleźć w REGULAMINIE

Źródło: MCKiS Jaworzno