Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

II Letni Festiwal Rocka

Juz w najbliższą niedzielę wystaruje II edycja Letniego Festiwalu Rocka!

W zeszłorocznej edycji wzięło udział 19 zespołów z całej Polski, jej finałem był koncert zwycięskiej kapeli podczas Festiwalu ProRock 2018.

Koncert inauguracyjny odbędzie się na jaworznickich Plantach 15 lipca o godz. 16:00.

Czytaj więcej...

Kulturalnie w Bibliotece - Czerwiec 2018

Wakacje coraz bliżej, ale nim spakujecie walizki i wyjedziecie na wakacyjny odpoczynek zapraszamy wszystkich mieszkańców do odwiedzenia jaworznickiej książnicy w czerwcu. Tradycyjnie nie zabraknie ciekawych wykładów, prelekcji, spotkań czy wystaw.

Pojawią się również stałe cykle jak Komputerowy survival, Konwersatoria językowe. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 

Gdzie: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Rynek Główny 17

Czytaj więcej...

4. Rowerowy i Pieszy Rajd Na Orientację

Wielkimi krokami zbliża się czwarta już edycja Rajdu Rowerowego i Pieszego Na Orientację. Podczas trzech edycji rajdu, w imprezie wzięło udział 300 uczestników.

Głównym celem imprezy jest popularyzacja rajdów na orientację, jako doskonałej formy aktywnego wypoczynku, propagowanie zdrowego trybu życia, turystyki i rekreacji oraz promowanie walorów turystycznych i przyrodniczych miasta Jaworzna.

Kiedy: 14.07.2018 (sobota) 

Czytaj więcej...

Dni Jaworzna 2018

Przed nami intensywny okres plenerowych imprez rozrywkowych, które - w różnej formie - dotrą do wszystkich osiedli naszego miasta!

Bez wątpienia coraz wiekszymi krokami zbliża się coroczne święto naszej małej ojczyzny - czyli DNI JAWORZNA!

Kiedy: 23-24.06.2018 (sobota-niedziela) 
Gdzie: Stadion Azotania, ul. Moniuszki 95

Czytaj więcej...

29. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków

Święto fanów kolarstwa szosowego zbliża się dużymi krokami. W najbliższy piątek przez Jaworzno będzie przebiegał jeden z etapów 29. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego "Solidarności" i Olimpijczyków.

Imprezie towarzyszyć będzie 10. Mini Wyścig "Solidarności".

Kiedy: 06.07.2018 (piątek) godz. 18:00

Czytaj więcej...

24. Wyścig Rowerów Górskich

Wszystkim amatorom i sympatykom rowerowych zmagań przypominamy, że trwają zapisy do 24 Wyścigu Rowerów Górskich na dystansie 10 kilometrów - Jaworzno 2018.

Na starcie ubiegłorocznego wyścigu  wystartowało 276 zawodników i zawodniczek z Jaworzna, i między innymi Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Katowic, Będzina, Chrzanowa, Żor, Libiąża, Zawiercia. Nasze miasto reprezentowało aż 87 rowerzystów.

Kiedy: 23.06.2018 (sobota) 
Gdzie: OWR Sosina, ul. Bukowska

Czytaj więcej...

Jaworzno Przyjazne Seniorom - czerwiec

Czerwiec to kolejny miesiąc zajęć i atrakcji dla jaworznickich seniorów w ramach programu "Jaworzno Przyjazne Seniorom". Na najstarszych jaworznian czekają zajęcia sportowe, warsztaty i premiera kinowego hitu, który będzie można obejrzeć 26 czerwca w Teatrze Sztuk.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wydarzeń czerwcowych i do jaknajliczniejszego skorzystania z przygotowanej oferty!

Czytaj więcej...

Food Truck Attack

Już w najbliższy weekend czeka Was Jaworznickie Food - rowanie!!! Nikt nie wyjdzie z Rynku głodny. Od piątku do niedzieli czekać będzie na jaworznickim Rynku góra jedzenia. Przybywajcie i kosztujce !!


KARMIĆ BĘDĄ:

  • Piątek 11.05 - 15:00 - 22:00
  • Sobota 12.05 - 12:00 - 22:00
  • Niedziela 13.05 - 12:00 - 20:00