Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Festiwal Muzyki Improwizowanej jaZZ i okolice 2015

Festiwal ma na celu zaprezentowanie melomanom muzyki jazzowej najnowszych trendów. Prezentowana muzyka to wielowątkowa podróż po świecie różnorodnych kultur i tradycji, który inspiracje czerpie z historii amerykańskiego, europejskiego i polskiego jazzu, muzyki soul, bluesa, etno folkowej, a także z brzmień muzyki pop, rock czy muzyki klasycznej.

Kiedy: 08.11.2015 (niedziela) 2015
Gdzie: Hala MCKiS Jaworzno, ul. Grunwaldzka 80

Od 9 lat festiwal cieszy się ogromnym powodzeniem i jest nie lada gratką dla wszystkich miłośników muzyki jazzowej. Dlatego z wielką przyjemnością zapraszamy na jeden z koncertów, który odbędzie się w Jaworznie - Omar Sosa & Joo Kraus.

Omar Sosa - znakomity kubański pianista i improwizator, mistrz instrumentów perkusyjnych, wokalista i kompozytor. Poprzez swoją grę wprowadza słuchaczy w magiczny świat złożony z brzmienia kubańskiej "buena vista:, afrykańskiej tradycji i jazzowych rytuałów rodem z Nowego Orleanu. Wielokrotnie nominowany do nagrody Grammy.
Joo Kraus - jeden z najpopularniejszych muzyków młodego pokolenia. Od lat związany ze sceną nu-jazzu oraz electric-jazzu. Największa popularność przyniosły mu nagrania i koncerty w Tab Two.

Bilety: 45 i 60 zł

Po więcej informacji odnośnie innych koncertów zapraszamy na stronę festiwalu www.jazziokolice.com