Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Otwarcie - Galeria Galena

Już w najbliższy piątek 20 listopada odbędzie się uroczyste otwarcie pierwszej jaworznickiej galerii handlowej. Organizatorzy dla odwiedzających przygotowali bogaty program, wiele atrakcji i aż 3 dni świętowania. Otwarcie od godz. 9:00

Trzy dni koncertów zaczyną się w piątek o godz. 17:00 koncertem Katarzyny Skrzyneckiej. W sobotę o tej samej porze wystąpi Donatan & Cleo, a w niedzielę będzie można potańczyć na koncercie zespołu Weekend.

Otwarcie to nie tylko koncerty. Przygotowano także konkurs, dla klientów, którzy w ten weekend zrobią zakupy - przewidziano atrakcyjne upominki. Oferta konkursu z pewnością zostanie wzbogacona o atrakcje przygotowane przez najemców.

I tak oto od 20 listopada mieszkańcy Jaworzna będą mieli do dyspozycji ponad 100 nowych sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych, w których każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Galena otwarta będzie:
09:00-21:00 poniedziałek - sobota
10:00-20:00 niedziela

Galena to nie tylko sklepy, ale również ciekawa oferta sportowo - rekreacyjna. Osobne wejście zapewni obsługę klientów Multikina, Fabryki Formy i Klubu Gravitacja w godzinach po zamknięciu pasażu.