Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Koncert - Domowe Melodie

Ten zespół sprawia, że dorośli ludzie wychodzą z domu w piżamach. Na koncertach spotykają się miłośnicy metalu, reggae i elektroniki, emeryci i przedszkolaki. Domowe Melodie to jest coś zupełnie innego, trudno ich w zasadzie do czegoś porównać.

Co ma w sobie muzyka tworzona przez trójkę ludzi w sypialni i bez kontraktu, którzy najlepiej czują się w piżamach? Ci, którzy nie znają jeszcze odpowiedzi na to pytanie koniecznie powinni się wybrać na jaworznicki koncert.

 

Kiedy: 21.02.2016 (niedziela) godz. 19:00
Gdzie: Hala MCKiS Jaworzno ul. Grunwaldzka 80

Na czym polega fenomen trójki młodych ludzi, którzy na scenie zawsze występują w piżamach?
Zespół Domowe Melodie powstał w 2012r. Pomysłodawczyni Domowych Melodii to Justyna „Jucho” Chowaniak – wokalistka z teatralną przeszłością. Wspomagają ją muzycy Staszek Czyżewski i Kuba Dykiert. Kariera zespołu rozpoczęła się w internecie.

Tu w 2012 roku opublikowali swoje pierwsze kawałki, za które ludzie ich pokochali. Potem „Grażka” i „Zbyszek” trafiły do radia, a ich autorzy do sal koncertowych w całej Polsce. W parze z takim rozgłosem zwykle idzie sukces marketingowy. Jednak Domowe Melodie stronią od wielkich wytwórni płytowych i udzielania wywiadów. Płyty nagrywają i wydają sami. Wciąż można je kupić tylko w sklepiku na ich stronie albo na koncertach.

A tym, którzy jeszcze nie słyszeli Domowych Melodii polecamy utwór Grażka z 21. Przystanku Woodstock (Źródło: MCKiS Jaworzno)

Bilety w cenie 40zł do nabycia:

  • w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 80, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00
  • na portalu Biletyna.pl
  • w sklepie muzycznym „Melodia”, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 17.00 i w soboty w godzinach 9.00 – 13.00


Istnieje możliwość zakupu biletów w cenie 20 zł w ramach programu: Jaworznicka Rodzina Wielodzietna.

Sprzedaż biletów rusza już 8 stycznia!