Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

CeZik i KlejNuty w Jaworznie

Wiemy, że do maja jeszcze troszkę czasu zostało, ale przypominamy, że od wczoraj można nabywać bilety na majowy koncert CeZika w Jaworznie.

Po udanej, debiutanckiej wyprawie solowej (2012 - 2014), zagraniu 150 koncertów, CeZik i jego KlejNuty wracają na trasę!

Kiedy: 21.05.2016 (sobota) godz. 19:00
Gdzie: Dom Kultury w Szczakowej, ul. Jagiellońska 3

Kameralny Akt Solowy to zmaterializowana wersja CeZika, wypełniona muzyką i obrazem. Usłyszeć można wszystkie dotychczasowe produkcje, w specjalnie na tę okazję zaaranżowanych wersjach.

Pomimo iż akt jest solowy, CeZik sam na scenie nie jest. Śpiewa Krzysiu, coś nuci też Sting, gra Marcin Najman, Oksana tańczy dla niego, a publiczność wskakuje na scenę, by wziąć tę kurę. Nie wspominając już o chóralnym wyzywaniu CeZika od rowerowych elementów!

Czasem gitara zabrzmi jak kontrabas, a nieraz klawisze zmieniają się w saksofon. Nie brakuje również rytmicznie dudniącej perkusji. Jest też szajka, czyli CeZik z zastępem swoich bliźniaków!

Jeśli lubisz CeZika - przyjdź.
Jeśli nie lubisz - też przyjdź... może zmienisz zdanie ;)

support: Sasha Boole
To jeden z najważniejszych przedstawicieli ukraińskiej sceny folkowej. Ale nie chodzi o zakurzony folk w tradycyjnym swetrze i z kobzą, lecz o ten energetyczny – związany z whisky, ciekawymi i budzącymi emocje opowieściami oraz ciągłą podróżą. Lubisz Boba Dylana, Johnny’ego Casha albo Neila Younga? Prawdopodobnie polubisz też Sashę. Artysta gra na gitarze, przeszkadzajkach, banjo i harfie. Jego muzyka wypływa z amerykańskiego folku. To pierwotne, nieco brudne brzmienie. Brzmień muzyka można posłuchać na jego stronie Internetowej. (Źródło: Facebook)

Bilety: 35 zł do nabycia:

  • Hala MCKiS ul. Grunwaldzka 80, od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-18:00
  • na stronie Biletyna.pl