Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Recital Kabaretowy Artura Andrusa

Po trzech latach ponownie zawita do Jaworzna Artur Andrus. Tym razem zaprezentuje swój najnowszy program pt. „Cyniczne córy Zurychu”. W piosenkach, wierszach i anegdotach autor opowie o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. A czasem zmyślił.

 

Kiedy: 22.04.2016 (piątek) godz. 19:00
Gdzie: Hala MCKiS Jaworzno, ul. Grunwaldzka 80

W wiosennym recitalu kabaretowym, będzie można usłyszeć zbiór najnowszych piosenek autorstwa Artura Andrusa. Piosenki i anegdoty, którymi utwory są przetykane, „uzbierały się” w ciągu trzech ostatnich lat. Dla żartu, a czasem nawet wygłupu. Wszystko to zostało połączone w jedną całość, mającą na celu wywołanie uśmiechu na twarzach widzów.
W programie będą różne historie, bajki i bajeczki m.in. o Bardotce zamawiającej absynt
z rumem w paryskim lokalu „Szalona Krewetka”, o steranym biodrze ułana, o smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o wakacyjnym podrywaczu, o kobiecie zakochanej w rudych psach, o zającu błądzącym po Manhattanie i innych równie prawdopodobnych zjawiskach.

Wszystko w aranżacji i muzycznej produkcji Łukasza Borowieckiego i Wojciecha Steca - artystów, którzy kilka lat temu stworzyli „Myśliwiecką”. W programie wystąpią również: Łukasz Poprawski i Paweł Żejmo. Będzie, jak zwykle dużo zabawy różnymi stylami muzyki – od tureckiego techno-folku przez blues patriotyczny, jazz mokotowski, chorwacki pop, szanty narciarskie, chóralny śpiew małżeński, piosenkę starofrancuską, do słowiańskiego rocka. A przy tym nie lada zdarzenie towarzyskie, bo pojawia się w tych piosenkach wielu gości, znajomych, przyjaciół.

Bilety: 59 zł (do nabycia od 11 lutego):

  • Hala MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80 (pon-pt w godz. 10:00 – 18:00)
  • na portalu Biletyna.pl
  • sklep muzyczny „Melodia” (pon-pt w godz 10:00 – 17:00 w soboty w godz 9:00 – 13:00)


Istnieje możliwość zakupu biletów w cenie 29,50 zł w ramach programu: Jaworznicka Rodzina Wielodzietna.

Źródło: MCKiS Jaworzno