Konkurs - Barwy Jaworzna

W ostatnim czasie świat oszalał na punkcie kolorowanek. Rynek wydawniczy w Polsce oferuje szeroką gamę publikacji, zachęcających do kreatywnego spędzania czasu, relaksu, a nawet pewnego rodzaju terapii. Tematyka kolorowanek, w krótkim czasie objęła również popularne seriale, czy literaturę. Wierzymy, że jest to doskonała zabawa, łącząca ludzi z pasją, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową niespodziankę.

Termin składania prac: do 29 kwietnia 2016 r.

Wszyscy zainteresowani otrzymają za pośrednictwem naszej strony internetowej, dostęp do unikatowych wzorów, związanych z naszym Miastem, które w tym roku obchodzić będzie 115-lecie nadania praw miejskich. Efekty końcowe, w postaci pokolorowanych, dowolną techniką grafik, mogą ponadto zostać zgłoszone do udziału w konkursie. Zapraszamy do zapoznania się z treścią Regulaminu. Oprócz nagród dla uczestników przewidujemy również przygotowanie wystawy i publikacji elektronicznej, prezentujących zgłoszone prace.

Grafiki do pobrania na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie.

Rozstrzygnięcie konkursu: 12 maja 2016 r., połączone z pokonkursową wystawą prac
w Dziale Informacji Regionalnej.

Życzymy dobrej zabawy!