Pchli Targ w Jaworznie

W kwietniu w Jaworznie rusza nie lada atrakcja dla wszystkich miłośników staroci, bibelotów, kolekcjonerów czy poszukiwaczy staroci - Pchli Targ.

Targ po raz pierwszy ruszy w trzecią niedzielę kwietnia. Celem targu jest umożliwienie sprzedaży lub wymiany przez osoby prywatne rzeczy używanych bądź niepotrzebnych. Jaworznicki pchli targ będzie wydarzeniem cyklicznym.

Kiedy: 17.04.2016 (niedziela) godz. 8:00– 14:00
Gdzie: Jaworzno - Mały Rynek

Bez wątpienia jest to doskonała okazja do zakupu, sprzedaży, wymiany niepotrzebnych rzeczy. Katalog przykładowych przedmiotów, które mogą być wystawione podczas imprezy to m.in.: płyty, starocie, bibeloty, książki, kolekcje, kasety, porcelanę, odzież, buty, gry, zabawki, inne. Specjalne zaproszenie organizatorzy kierują do dzieci z rodzicami zachęcając do sprzedaży lub wymiany zabawek.

Zasady uczestnictwa w imprezie ,,Pchli Targ”
1. Handel odbywa się w miejscach wskazanych przez administratora placu.
2. Po zakończeniu sprzedaży wystawca zobowiązany jest do posprzątania swojego miejsca handlowego.
3. Na terenie targowiska obowiązuje bezwzględny zakaz wstępu osób wnoszących środki odurzające, napoje alkoholowe, substancje psychotropowe lub wybuchowe, broń i inne przedmioty niebezpieczne, które wykluczają inne przepisy obowiązującego prawa.
4. Za przebywające na targowisku osoby małoletnie odpowiedzialność ponoszą rodzice lub opiekunowie.
5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia wystawianych przedmiotów przed, po i w trakcie trwania Pchlego Targu.
6. Organizator nie odpowiada za szkody spowodowane kradzieżą, wandalizmem, działaniem sił przyrody i innymi przyczynami losowymi.

Kalendarium jaworznickiego pchlego targu:

• 17 kwietnia 2016
  • 15 maja 2016
  • 19 czerwca 2016
  • 17 lipca 2016
  • 21 sierpnia 2016
  • 18 września 2016
  • 16 października 2016

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Muzeum Miasta Jaworzna w godz. 8:00-16:00 pod nr telefonu (032) 618-19-50 i 602-114-697