Rękodzieło w Muzeum

"Rękodzieło w muzeum" to nowy cykl zajęć dla osób dorosłych. Muzeum w ten sposób chce zachęcić do poznawania i pogłębiania swoich pasji i hobby.

Jest to również doskonała okazja by spędzić twórczo czas w gronie inspirujących osób przy filiżance herbaty lub kawy.

Kiedy: 22 kwietnia, 13 maja, 16 czerwca godz. 17:00
Gdzie: Muzeum Miasta Jaworzno, ul. Pocztowa 5

Harmonogram zajęć:

• 22 kwietnia godz. 17:00Korale z filcu – prowadzenie Dominika Ratajczyk.
  • 13 maja godz. 17:00 – Bobbinowanie z Mamanufakturą - szydełkowanie okrągłych koszy – prowadzenie Barbara Przygoda.
  • 16 czerwca godz. 17:00Filiżanka z gliny – prowadzenie Małgorzata Wosik.

Zajęcia będą odbywać się raz w miesiącu i trwać będą ok 3 godz. Ilość miejsc ograniczona. Lista na pierwsze zajęcia zostanie zamknięta 15 km.
Rezerwacji można dokonywać telefonicznie 501-452-697 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cena biletu:

• 35 zł - bilet jednorazowy,