Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Tuning City Event Jaworzno

Pierwsze wydarzenie, które organizatorzy przygotowali to event - na terenie ośrodka Grupy CARGO. Przygotowano atrakcje, nie tylko dla osób, które przyjadą swoimi autami, ale również dla tych którzy zjawią się na evencie jako widzowie. 

Bounce Car, Profi Shine, Perfect Car, Top 5 i 1/2 to premierowe konkurencje, które, jak podkreślają organizatorzy wpiszą się na stałe w każdy organizowany Event.

Kiedy: 07.05.2016 (sobota) w godz. 9:00-18:00
Gdzie: Grupa CARGA, ul. K. Darwina 17 

Oprócz nowinek pojawi się kilka konkurencji, które cieszyły się dużym zainteresowaniem w poprzednich edycjach - nie zabraknie: Trzymanie kanistra na czas czy DB Tuning Cup. 

Oprócz konkurencji przygotowano również kilka atrakcji m.in. pokazy driftu, symulatory dachowania, pokaz oklejania pojazdów pojazdów, pokaz usuwania wgnieceń karoserii, pokaz car detailingu, tor przeszkód w alkogoglach, płyta poślizgów. Znajdzie się miejsce również na małą kulinarną atrakcję - na terenie Eventu będzie kilka FoodTruck'ów, w których będzie można smacznie zjeść. 

Bramy Eventu zostana otwarte o godz. 9:00. Każdy uczestnik wraz ze swoim samochodem na wjeździe wnosi opłatę w wysokości 10 zł - w zamian otrzymuje: smycz, identyfikator z imieniem oraz wlepkę na auto. Identyfikator uprawnia do wzięcia udziału w konkurencjach. Wstęp dla widzów jest bezpłatny. 

Aby wziąć udział w Evencie wystarczy wysłać zgłoszenie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w temacie wpisując "TCE Jaworzno", w treści podając: imię i nazwisko, markę i model samochodu oraz krótki opis pojazdu wraz z kilkoma zdjęciami. Zgłoszenia przyjmowane są do 30.04.2016. Dodatkowo w dniu Eventu będą również dostepne wejściówki (ograniczona ilość). 

Źródło: profil TCE Jaworzno FB