Rodzinny Rajd Rowerowy

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w pierwszy Rodzinnym Rajdzie Rowerowym w Jaworznie, który odbędzie się w drugą niedzielę czerwca.

W dniu 6 maja rozpoczęły się zapisy. Rajd odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta. w niedzielę 12 czerwca 2016 roku.

Kiedy: 12.06.2016 (niedziela) godz. 13:00
Gdzie: Start - Rynek Główny

Organizatorami imprezy są Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz Wydział Edukacji Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie, zaś współorganizatorem Nieformalna Grupa Rowerowa Team Jaworzno.

Planowana trasa Rajdu liczy ok. 20 km i obejmuje teren miasta Jaworzna. Start nastąpi z Rynku Głównego o godzinie 13.00. Meta zlokalizowana jest na stadionie MCKiS Jaworzno przy ulicy Moniuszki 95.

Organizator ustalił limit startujących zawodników na 500 osób. Rajd nie ma charakteru wyścigu sportowego mając wymiar wyłącznie rekreacyjny. Zgłoszenia uczestnictwa w Rowerowym Rajdzie Rodzinnym należy dokonywać poprzez stronę internetową MCKiS Jaworzno oraz potwierdzić w biurze zawodów na Rynku Głównym w dniu startu tj. w niedzielę 12 czerwca 2016 roku w godzinach 11.00- 12.45.

Regulamin Rajdu dostępny TUTAJ.

Żródło: MCKiS Jaworzno