Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Dzień Dziecka

Serdenie zapraszamy z okazji Dnia Dziecka na Koncert Arki Noego, który będzie ogromną atrakcją i niezwykła frajdą dla najmłodzych i nie tylko.

Organizatorzy zapraszają dzieci, młodzież jak i dosrosłych na ten wspaniały, żywiołowy, niosący pozytywny przekaz koncert młodych artystów! 

 

Kiedy: 3.06.2016 (piątek) 
Gdzie: Hala MCKiS Jaworzno ul . Grunwaldzka 80 

Występ zespołu, to przede wszystkim ogromna atrakcja i niezwykła frajda dla najmłodszych, ale nie tylko... Także młodzież i dorośli znają piosenki Arki Noego, które niosą ze sobą pozytywny przekaz i wywołują uśmiech u każdego. Żywiołowość i spontaniczność występujących dzieci na scenie bez wątpienia udzieli się także jaworzniockiej publiczności. 

Arkę Noego prowadzi Robert "Litza" Friedrich - gitarzysta, kompozytor i autor piosenek. Obecnie występuje w zespole LUXTORPEDA, która w sierpniu ubiegłego roku wystąpił przd jaworznicką publicznością. 

DZIECI WSTĘP WOLNY!!!

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Hali MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80 oraz w sklepie muzycznym "Melodia" od poniedziału 16 maja. 

Dzieci wchodzą na koncert tylko pod opieką dorosłych. 

Bilety dla dosrosłych w cenie 10 zł do nabycia w Hali MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80 oraz w sklepie muzycznym "Melodia" od poniedziałku 16 maja. 

 

Źródło: MCKiS Jaworzno