Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Energetyczne Dni Jaworzna

W drugi weekend czerwca w imieniu organizatorów zapraszamy na Energetyczne Dni Jaworzna.  Jak mówią organizatorzy: "Obchody święta miasta podzielone zostały w tym roku na dwa odmienne stylowo dni przepełnione koncertami oraz innymi atrakcjami zarówno dla najmłodszych jak i starszych mieszkańców." 

Kiedy: 11-12.06.2016 (sobota-niedziela) godz. 17:00
Gdzie: Stadion Azotanii w Jaworznie, ul. Moniuszki 95

W pierwszy dzień na stadionie królować będą rockowe klimaty. Wszyscy miłośnicy dynamicznego, gitarowego brzmienia powinni pojawić się  już o godzinę 17.00, kiedy to w klimat tego dnia wprowadzi nas zespół IRA. Kolejno na scenie pojawią się również: formacja Koniec Świata, znane dobrze jaworznickiej publiczności Siostry Goławskie oraz niepowtarzalna Urszula. Pierwszy dzień muzycznych wrażeń zakończy swoim występem GOORAL.

Niedzielne propozycje skierowane są na rodzinną atmosferę i wspólną zabawę w stylu disco. Na scenie kolejno pojawią się zespoły: Effect, Avanti oraz twórcy przeboju „Ale ale Aleksandra” – grupa Andre. W utrzymaniu radosnej atmosfery pomoże również Kabaret OTTO. Na aktywnych czekać będą rodzinne zmagania sportowo-rekreacyjne, finał Rodzinnego Rajdu Rowerowego i wesołe miasteczko. Miłośnicy tzw. „gier bez prądu” będą mogli odwiedzić strefę gier, w której odbędzie się również wielki finał śródrocznego Festiwalu Gier Planszowych MORIGAL. Mieszkańcy będą mogli również zapoznać się z grą rodzinną „Trójkąt Trzech Cesarzy”. Słowem – dla każdego coś miłego.

Organizatorzy nie zapomnieli także o trwających Mistrzostwach Europy w piłce nożnej! Dla fanów futbolu przygotowana będzie specjalna Strefa Kibica, w której na dużym ekranie będzie można obejrzeć wszystkie mecze rozgrywane w niedzielę 12 czerwca, w tym najważniejsze dla nas spotkanie: Polska - Irlandia Północna!Mecze będą komentowane przez dziennikarza sportowego i zaproszonego gościa. Kto nim będzie? To na razie pozostaje niespodzianką. Kibice będą mogli wziąć udział w konkursie sprawnościowym, w którym do wygrania będzie atrakcyjna nagroda główna – sprzęt AGD ufundowany przez firmę Beko.

Tradycyjnie już swoje stoisko będą miały Policja oraz Straż Miejska na którym będzie prowadzona akcja znakowania rowerów.

Źródło: MCKiS Jaworzno