Miejska Gra Terenowa

Przypominamy, że od poniedziałku 11 lipca można brać udział w Miejskiej Grze Terenowej "Podróż na Sto Stóp". Gra przeznaczona jest zarówno dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych. Książeczki z zadaniami należy odbierać w Punkcie Informacji Turystycznej w godzinach pracy Biblioteki Miejskiej.

Udział w grze pozwala na sprawdzenie swojej wiedzy oraz odkrycie i poznanie Jaworzna. Wystarczy podjąć wyzwanie, podążyć wyznaczoną trasą i kolejno rozwiązywać zadania. Na końcu czeka niespodzianka. Gotowi? No to zaczynamy!!

Głównym zadaniem gry jest rozwiązanie 10 zadań (rebusy, krzyżówki, zagadki, labirynty), które kolejno pozwalaja trafić w inne miejsca znajdujące się w ścisłym centrum Jaworzna. Wypełnione książeczki należy zostawić w Punkcie Informacji Turystycznej, które po zweryfikowaniu będzie można odebrać w raz z dyplomem. Po zakończeniu wakacji na 3 najszybsze osoby oraz drużny czekać będą nagrody!!

Regulamin GRY:

1. Gra przeznaczona jest dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych.
  2. Gra rozgrywana jest w okresie wakacji od 11 lipca do 31 sierpnia 2016 r.
  3. Udział w grze możliwy jest jedynie pod opieką rodziców lub opiekunów.
  4. Grę możesz w dowolnym momencie przerwać i powrócić do niej kiedy chcesz.
  5. Masz do rozwiązania 10 zadań, każde z nich związane jest z jednym miejscem w Jaworznie.
  6. Prawidłowe rozwiązania zadań wpisuj lub zaznaczaj zgodnie z treścią zadania.
    Tylko kompletna i uzupełniona książeczka upoważnia do odbioru dyplomu. Aby odebrać
    dyplom wypełnij dokładnie książeczkę lub dostarcz listę uczestników (w przypadku grup).
  7. Po zweryfikowaniu książeczki wraz z dyplomem można odebrać w Punkcie Informacji
    Turystycznej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie.
  8. W ramach lepszej orientacji możesz w Punkcie Informacji Turystycznej
    pobrać mapkę przedstawiającą Centrum Jaworzna.
  9. Po zakończeniu wakacji na podstawie książeczek zostanie wyłoniona trójka zwycięzców.
    Informacja o wyłonionych laureatach zostanie przesłana na wskazany adres mailowy.