Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Warsztaty muzyczne z Poluzjantami

Warsztaty Muzyczne PoluZONE powstały z myślą o muzykach, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem artystów grających w jednym z najlepiej brzmiących polskich zespołów. To unikatowa propozycja dla instrumentalistów czy wokalistów z całego kraju.

Warsztaty: 31.07 - 05.08.2016 
Koncert: 05.08.2016 (piatek) godz. 20:00 - Rynek 

Warsztaty wyróżnia innowacyjne i komfortowe dla uczestnika podejście do organizacji zajęć oraz grono wykładowców - będą to członkowie zespołu Poluzjanci - grupa najwybitniejszych w kraju muzyków sesyjnych, których koncerty regularnie gromadzą nadkomplet publiczności.

Warsztaty to także szereg imprez towarzyszących, w których mogą wziąć udział również mieszkańcy Jaworzna. Podobnie jak w roku ubiegłym, każdego wieczora Poluzjanci oraz uczestnicy zajęć będą się spotykać na rynku na wspólnym jam session, a na zakończenie warsztatów zaplanowano koncert finałowy PoluZONE.

Zapisy na wrsztaty cały czas trwają. 5 sierpnia odbędzie się także koncert finałowy warsztatów, na którym Poluzjanci wraz z uczestnikami wartsztatów wystąpią przed jaworznicką publicznością. Regulamin części warsztatowej, a także wszelkie szczegółowe informacje na temat PoluZONE znajdują się na OFICJALNEJ STRONIE POLUZONE.

Źródło: MCKiS Jaworzno