Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Obchody 72 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się I Jaworznicki Bieg Powstańca Warszawskiego, a także kolejna już edycja Żywego Symbolu Polski Walczącej na jaworznickim rynku. 

Kiedy: 31.07-02.08.2016 (niedziela-wtorek)
Gdzie: GEOsfera, Rynek. Hala MCKiS - Jaworzno

 

Szczegółowy program obchodzów 72 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego:

31 lipca - GEOsfera:

  • 13:00 - otwarcie biura zawodów (biuro zlokalizowane będzie przy budynku ochrony w GEOsferze)
  • 14:00 - Bieg Małego Powstańca Warszawskiego (dystans 630 m)
  • 15:00 - Bieg Powstańca Warszawskiego (dystans 6300 m)

13:00-15:00 Strzelnica ASG, zawody CrossFit, zjazd na linie, trening bokserski z Krzysztofem Kopytkiem oraz wiele atrakcji dla dzieci.

01 sierpnia - Rynek:

  • 16:15 - utworzenie symbolu Polski Walczącej
  • uczczenie poległych 63 sekundami ciszy

02 sierpnia - Hala MCKiS 

  • 10:00-16:00 Przelej krew za Powstańca - załóż biało-czerwoną opaskę i oddaj krew, uratuj zycie! Podczas zbiórki krwi będzie prowadzone szkolenie z pierwszej pomocy. 

Każdy uczestnik biegu musi zaakceptować warunki Regulaminu. W przypadku braku akceptacji regulaminu uczestnik nie zostanie dopuszczony do zawodów!

Aby przyspieszyć proces wydawania pakietów startowych Organizatorzy zwracają się z prośbą o wypełnienie deklaracji i dostarczenie jej do biura zawodów. Dklaracje do pobrania TUTAJ

W przypadku osób niepełnoletnich biorących udział w zawodach WYMAGANE jest dostarczenie DEKLARACJI od rodzica lub opiekuna. 

Dla dzieci biorących udział w Jaworznickim Biegu Małego Powstańca przygotowano specjalne DEKLARACJE, które wypełniają rodzice lub opiekunowie. 

Źródło: Narodowe Jaworzno