Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

XVI Mistrzostwa Polski w Footbagu

Polskie Stowarzyszenie Footbagu oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie zaprasza wszystkich miłośników sportu na pierwsze w historii Jaworzna zawody w Footbag'u. Zobacz triki z ZOŚKĄ w mistrzowskim wydaniu, spróbuj swoich sił w zawodach, pokaż co potrafisz i wygraj super nagrody.

To już szesnasta edycja Mistrzostw Polski w Footbagu. Impreza z pewnością zgromadzi zawodników z całej Polski oraz gości z zagranicy, w tym mistrzów Świata oraz Europy. Podczas zawodów odbęda się liczne pokazy oraz konkursy dla publiczności.

Kiedy: 10-11.09.2016 (sobota-niedziela)
Gdzie: Hala MCKiS Jaworzno, ul. Grunwldzka 80

Mistrzostwa Polski to doskonała okazja,  aby zobaczyć na żywo, ten ciekawy sport, poznać mistrzów Świata oraz spróbować swoich sił. Być może również w odwiedzających zrodzi się zajawka do małego woreczka oraz pasja do sportu. Jest to wspaniała forma rozrywki, a także aktywności fizycznej, która pozwoli się oderwać od codziennych spraw i spróbować nieco innej formy spędzania wolnego czasu. 

Podczas zawodów odbęda się liczne pokazy oraz konkursy dla publiczności. Ponadto w holu przed salą główną będzie można skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez sponsorów i partnerów wydarzenia. Przez dwa dni zmagań, zawodnicy będą rywalizować w 10 różnych konkurencjach, od freestylowych po gre przez siatkę oraz footbag golf.

Szczegółowy plan imprezy dostepny TUTAJ 

 

Źródło: hip-hop.pl