Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Rolkuj po Nadzieję

Już po raz czwarty odbędzie się charytatywny przejazd rolkarzy w ramach pomocy dla Hospicjum Homo Homini im. Św. Brata Alberta w Jaworznie. Impreza skierowana jest do wszystkich posiadaczy rolek pragnących uczestniczyć w charytatywnym przejeździe.

Kiedy: 24.09.2016 (sobota) godz. 13:00
Gdzie: OWR Sosina ul. Bukowska

Rolki, jogging i nordic walking - stały się niezwykle popularne wśród mieszkańców Jaworzna. Podczas pierwszej edycji na starcie stanęło ponad 300 zawodników, a w dwóch kolejnych edycjach mimo kapryśnej aury niemal 120 miłośników rolek. Tegoroczna trasa to pętla o długości ok. 1,1 km. Zawodnicy będą mieli za zadanie pokonanie wielokrotności tej pętli z sugerowanym dystansem docelowym 10km. Każdy uczestnik będzie miał możliwość wydłużenia tego dystansu bądź skrócenia jeśli nie będzie czuł się na siłach by przejechać 10 km. Najważniejszy jest masowy udział, bowiem cały dochód z imprezy wspomoże działalność jaworznickiego Hospicjum Homo Homini im. Św. Brata Alberta.

Opłata startowa w formie cegiełek pobierana będzie w biurze zawodów przez Hospicjum Homo Homini im. Św. Brata Alberta i wynosi:

  • 10 zł - osoby dorosłe, które ukończyły 18 lat
  • 5 zł - dzieci w wieku 11-17 lat
  • bezpłatnie - dzieci do 10 lat

Zgłoszenia elektronicznie są przyjmowane TUTAJ do dnia 20 września 2016 roku. Osoby, które nie zgłoszą się wcześniej będą miały możliwość zapisania się w dniu imprezy w biurze zawodów.

Jak podkreślają organizatorzy, wcześniejsze zgłoszenia umożliwią przygotowanie odpowiedniej ilości upominków dla uczestników, którymi będą pamiątkowy numer startowy, dyplom oraz medal uczestnictwa.

Medal otrzymają tylko te osoby, które zgłoszą elektronicznie udział do wtorku 20 września 2016 roku. Osoby niepełnoletnie winny posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na uczestnictwo w imprezie. W ramach akcji "Jeżdżę z głową w kasku" organizatorzy wprowadzają obowiązek jego posiadania dla dzieci do 10 lat.

Źródło: MCKiS Jaworzno