Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Koncert premierowy - eM Band & Gordon Haskel

Niski, chrypliwy, pełen ciepła głos to jego wizytówka - Gordon Haskell po raz kolejny zagra z jaworznickim zespołem eM Band już na początku października. 

Kiedy: 09.10.2016 (niedziela) godz. 18:00
Gdzie: Sala MDK w Jaworznie, ul. In. Wojennych 2

Gordon Haskell – urodził się w Bournemouth w Wielkiej Brytanii, muzyk, wokalista, autor tekstów, podróżnik. Jeden z najbardziej enigmatycznych członków legendarnej, angielskiej grupy King Crimson. Największą sławę przyniósł mu solowy krążek Harry’s Bar (2002), na którym znajduje się jeden z najbardziej znanych przebojów How Wonderful You Arektóry plasował się na najwyższych miejscach brytyjskich list przebojów.

Na przestrzeni lat współpracował m.in. z Cliffem Richardem, Otisem Reddingiem, Timem Hardinem, Alvinem Lee i Van Morrisonem, po czym zniknął na dłuższy czas z muzycznej sceny. W 2001 roku Gordon Haskell powrócił na muzyczną scenę. Napisał oraz wyprodukował jeden ze swoich największych hitów "How Wonderful You Are". 

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Kasie przy ul. Inwalidów Wojennych 2 oraz na stronie emband.pl Szczegółowe informacje pod numerem tel. (32) 762-91-49.

Aby zakupić bilet należy podać w tytule przelewu swoje imię, nazwisko, adres e-mail i tytuł wpłaty (GORDON HASKELL). Po dokonaniu przelewu na swój adres e-mail otrzymają Państwo wiadomość zwrotną z potwierdzeniem zapłaty. Bilety do odebrania będą przed koncertem po uprzednim okazaniu dowodu tożsamości.

Dane do przelewu:

nr konta: 42 1240 1356 1111 0010 3246 7258
eM Band ORKIESTRA ROZRYWKOWA MIASTA JAWORZNA
ul. Szczakowska 35; 43-600 Jaworzno

Źródło: UM Jaworzno oraz emband.pl