Otwarcie sali w MDK im. Jaworzniaków

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na uroczyste otwacie nowo wyremontowanej sali widowiskowo-koncertowej w Młodzieżowym Domu Kultury im.Jaworzniaków w Jaworznie. Z tej okazji przygotowano dla Państwa moc atrakcji w postaci koncertów, spektakli, operetek i projekcji filmowych.

Kiedy: 17-23.10.2016 (poniedziałek-niedziela)
Gdzie: MDK im. Jaworzniaków, ul.In. Wojennych 2

W programie:

17 października godz. 12:00
Uroczyste otwarcie i poświęcenie Sali Widowiskowo-Koncertowej oraz miejskie Obchody Dnia Edukacji Narodowej (uroczystość dla zaproszonych gości)

18 października godz. 18:00
Spektakl pt. „Fluo” Teatru Tańca DyeMotion z MDK (wstęp wolny)
Spetktakl pt. "Krzesło" Teatru Muzycznego AKAD z MDK (wstęp wolny)

19 października godz. 18:00
Koncert pt. "Nasz Misz Masz" w wykonaniu Grupy Wokalnej PAKAMERA z MDK (wstęp wolny)

20 października godz. 19:00
Kino w MDK