Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

4. Zaduszki Jazzowe z eM Band - aktualizacja

Gwiazdą 4. Zaduszek Jazzowych organizowanych przez Orkiestrę "eM Band" Jaworzno będzie Krystyna Prońko, która wystąpi wraz z zespołem już na początku listopada.

Z przyczyn niezależnych od organizatora nastąpiła zmiana wykonawcy podczas Zaduszek Jazzowych 2016. Zamiast Ewy Bem, gwiazdą wieczoru będzie Krystyna Prońko. Istnieje możliwość dokonania zwrotu pieniędzy za bilet. Szczegółowe informacje pod. nr te. (32) 762-91-49

Kiedy: 02.11.2016 (środa) godz. 19:00
Gdzie: MDK Osiedle Stałe, ul. In. Wojennych 2

Ewa Bem to bez wątpienia pierwsza dama polskiego jazzu. Swoją karierę artystyczną rozpoczęła w 1969 roku w Grupie Bluesowej "Stodoła". Jako solistka zadebiutowała w 1970 roku. Wydała siedem albumów, dzięki którym zdobyła wiele wyróżnień, m.in.: dwa Fryderyki i sześć nagród na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Podczas tegorocznego koncertu usłyszeć będzie można również Kamila FRANEKA Franczaka - aktora Teatru Rozrywki w Chorzowie, wokalisty, autora tekstów, uczestnika programu The Voice of Poland. Związanego z eM Band'em od czerwca 2015 roku.

Pierwsza edycja Zaduszek Jazzowych zespołu eM Band odbyła się w 2013 roku, a gościem specjalnym był wówczas trębacz Kevin Robinson. W kolejnych latach zaproszenie do koncertu przyjęli: Beata Przybytek - posiadająca jeden z najciekawszych jazzowych głosów i Krzysztof Herdzin - polski pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent, producent muzyczny, multiinstrumentalista.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w siedzibie Orkiestry (ul. Inwalidów Wojennych 2) oraz na stronie www.emband.sklep.pl Więcej informacji pod nr. telefonu: (32)762-91-49.

Źródło: UM Jaworzno