Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

XI Regionalne Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble

Klub MCKiS "Podłęże" zaprasza uczniów z terenu Polski na XI już edycję Regionalnych Mistrzostw Jaworzna w Scrubble.

To świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, zmierzenia się z przeciwnikami z terenu całego kraju oraz świetna zabawa! 

Kiedy: 24-25.11.2016 (czwartek-piątek)
Gdzie: Klub "Podłęże" w Jaworznie, Al. Piłsudskiego 72

Turniej nierankingowy dla dzieci i młodzieży z terenu Polski. Nie jest poberane wpisowe od Mistrzostw w kategorii wiekowej DZIECI i MŁODZIEŻ

Zgłoszenia uczestników.

Każda placówkamoże zgłosić do udziału w Konkursie maksymalnie 4 uczniów z danej kategorii wiekowej.
W razie potrzeby ograniczenia liczby uczestników Organizator będzie zapraszał do udziału w Mistrzostwach w pierwszej kolejności osoby z pierwszych pozycji kart zgłoszeniowych.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 3 listopada 2016 r. (czwartek). Karty zgłoszeń należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zgłoszenia będą odbierane również pod numerem tel./faksu: (32) 616-54-18 lub osobiście w Klubie Młodzieżowym Miejskiego Centrum Kultury i Sportu „Podłęże” w Jaworznie

W dniu 8 listopada 2016 r. Organizator prześle drogą mailową listę osób zakwalifikowanych do Mistrzostw.
Prawo udziału w Mistrzostwach mają osoby zamieszkujące na terenie Polski, mieszczące się w regulaminowych kategoriach wiekowych, które zapoznały się z wytycznymi i terminowo przesłały kartę zgłoszeniową wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych podpisaną przez rodzica oraz znają zasady gry w scrabble.

Teren gry i dostępność sędziów jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń z regionu.
Organizator ma prawo ograniczyć liczbę osób reprezentujących daną placówkę na poczet zwiększenia ilości udziału placówek w rozgrywkach.

Karty zgłoszeniowe i regulamin turnieju będą dostępne w dniu 24.10.2016 r. na stronie MCKiS Jaworzno
Zapraszamy do śledzenia profilu wydarzenia na Facebooku

Źródło: Polska Federacja Scrubble