Ferie 2017 w Muzeum

Przerwa zimowa zbliża się coraz większymi krokami, w związku z czym zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń przygotowanych przez Muzeum Miasta Jaworzna z okazji ferii zimowych.

Kiedy: 17-27.01.2017
Gdzie: Muzeum Miasta Jaworzna, ul. Pocztowa 5

Zajęcia odbywać się będa od wtorku do soboty. Aby wziąść w nich udział nalezy dokonać wczesniejszej rezerwacji. Poniżej przedstawiamy rozpiskę:

17 stycznia, godz. 10:00 Warsztaty - Czerpanie papieru w ramach wystawy „Dzieje papieru i papiernictwa” - prowadzenie Sylwia Słotwińska.

18 stycznia, godz. 10:00 Budowanie z klocków Maple – prowadzenie Elżbieta Trojan.

19 stycznia, godz. 10:00 Zabawa z gliną. Skarbonka dla Ziomka. - prowadzenie Małgorzata Wosik.

20 stycznia, godz. 10:00 Warsztaty - Czerpanie papieru w ramach wystawy „Dzieje papieru i papiernictwa” - prowadzenie Sylwia Słotwińska.

21 stycznia, godz. 10:00 Warsztaty - Czerpanie papieru w ramach wystawy „Dzieje papieru i papiernictwa” - prowadzenie Sylwia Słotwińska.

24 stycznia, godz. 10:00 Warsztaty – Mali Kustosze – prowadzenie Iwona Brandys i Marcin Jania.

25 stycznia, godz. 10:00 Warsztaty – Rysowanie węglem – prowadzenie Iwona Brandys i Marcin Jania.

26 stycznia, godz. 10:00 Warsztaty - Wycinanka żydowska – prowadzenie Barbara Stanek.

27 stycznia, godz. 10:00 Zabawa z gliną. Gliniane ptaszki szkłem wysypane. - prowadzenie Małgorzata Wosik.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, grupa max 25 osób. Rezerwacja miejsc i terminów tel: 501-452-697 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: Muzeum Miasta