Ferie w Bibliotece

Zgodnie z coroczną tradycją, Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, w okresie ferii zimowych, serdecznie zaprasza najmłodszych mieszkańców naszego miasta, do aktywnego udziału w spotkaniach przygotowanych z okazji zimowej przerwy.

Gdzie: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Rynek Główny 17

Wśród bibliotecznych propozycji znajdują się zajęcia głośnego czytania literatury dziecięcej, projekcje bajek i filmów, warsztaty informatyczne z zakresu robotyki, turnieje gier planszowych i komputerowych. Mali uczestnicy wydarzeń będą mogli także rozwijać swoje zdolności manualne, w trakcie zajęć artystycznych oraz pogłębiać swoją wiedzę, dotyczącą kultury i obyczajów wybranych krajów świata.

Szczegółowy plan zajęć umieszczamy na plakatach. Zainteresowanych biblioteczną ofertą zapraszamy do zapoznania się z ich treścią.

Na Dziale Multimedialnym od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 odbywać się będą seanse filmowe z ulubionymi bajkowymi bohaterami. Dodatkowo przez cały styczeń Dział Multimedialny zaprasza wszystkich miłosników robotów na warsztaty w dniach 17, 20, 24 oraz 27 stycznia o godz. 13:00.