Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Michał Bajor - koncert

Wszystkich miłośników niezwykłego głosu Michała Bajora zapraszamy na wieczór pełen przebojowych wspomnień. Wieczór bardzo melodyjny, z piosenkami w najróżniejszych klimatach i rytmach.

Kiedy: 17.03.2017 (piątek) godz. 19:00
Gdzie: MDK im. Jaworzniaków, ul. Inw. Wojennych 2

Choć trudno w to uwierzyć, Michał Bajor czaruje nas i wzrusza swoim śpiewem już od ponad 40 lat, jak nikt inny łącząc oryginalny styl z najwyższą jakością. "Moja miłość" to 19. płyta w jego dyskografii i zarazem trzecie spotkanie mistrza interpretacji z mistrzem słowa - Wojciechem Młynarskim. Po albumach "Od Piaf do Garou" i "Moje podróże" przyszedł czas na zbiór 17 najpiękniejszych piosenek o miłości. Większość z nich to wielkie przeboje, trwale zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej i sercach kilku pokoleń słuchaczy - by wymienić tylko "Prześliczną wiolonczelistkę", "Odkryjemy miłość nieznaną", "Och, życie kocham cię nad życie" czy "Nie ma jak u mamy".

Na płycie pojawią się również dwie premiery - piosenki napisane specjalnie dla Michała Bajora przez Wojciecha Młynarskiego, a zaśpiewane w duetach z Alicją Majewską i Anią Wyszkoni.

Bilety do nabycia:

Rezerwacje grupowe (od. 20 osób) tel. 519-770-303

Źródło: Biletyna.pl