Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Memoriał Mirosława Stadlera

Pod koniec lutego odbędzie się już 13. Memoriał Mirosława Stadlera w piłce nożnej halowej, który rozgrywany jest dla uczczenia jego pamięci. Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Honorowy Patronat nad imprezą podobnie jak w poprzednich latach objął Prezydent Miasta Jaworzno Paweł Silbert.

Kiedy: 25.02.2017 (sobota) 
Gdzie: Hala MCKiS w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 80

Mirosław Stadler ceniony jest przez szerokie grono jaworznian jako znakomity piłkarz, trener i wychowawca młodzieży. Jako zawodnik występował w Klubie Sportowym Victoria Jaworzno oraz Szczakowianka Jaworzno. Przez kilka lat był drugim trenerem Szczakowianki, wraz z Andrzejem Sermakiem był współtwórcą głównego sukcesu tego klubu - awansu w krótkim czasie z V ligi do ekstraklasy.

W ubiegłym roku w wielkim finale LKS „Zgoda” Byczyna pokonała 1-0 PSV Podłęże po golu Kaźmierczyka.

W tegorocznej edycji wystąpią jaworznickie drużyny reprezentujące ligowe zespoły z dużych boisk (JSP„Szczakowianka", LKS „Zgoda" Byczyna, LKS"Ciężkowianka", „Victoria” 1918 Jaworzno) oraz futsalowe teamy MCKiS Jaworzno, PSS „Salos", PSV Podłęże i Solidarność ZG Sobieski.

Turniej rozpocznie się o godzinie 13:00 i zostanie rozegrany w dwóch grupach eliminacyjnych systemem "każdy z każdym". Około 18:10 rozpocznie się spotkanie finałowe.

Bilety w cenie:

  • 8 zł - normalny,
  • 4 zł - ulgowy (dzieci i młodzież ucząca się),
  • 50% zniżki dla rodzin posiadających Jaworznicką Kartę Rodzin Wielodzietnych.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na to ciekawe piłkarskie widowisko. Kto wygra w tym roku?

Źródło: MCKiS Jaworzno