"Mężczyzna idealny" w Jaworznie

Wszystkich miłośników teatru zapraszamy na spektakl "Mężczyzna idealny", który już w marcu będzie można oglądać w jaworznickiej hali.

W rolach głównych wystąpią: Katarzyna Cichopek, Krzysztof Ibisz, Tadeusz Ross oraz Artur Dziurman.

Kiedy: 16.03.2017 (czwartek) godz. 18:00
Gdzie: Hala MCKiS w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 80

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy’om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą "wyprodukowania" mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej "wyhodować" pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić.

Bilety w cenie 40 zł i 50 zł do nabycia:

• w Hali MCKiS, ul. Grunwaldzka 80 (pon-pt w godz 8:00 – 18:00),
  • w Domu Kultury MCKiS w Szczakowej, ul. Jagiellońska 3 (w godzinach otwarcia placówki)
  • na stronie internetowej: www.bilety.mckis.jaw.pl

Bilety na Jaworznicką Kartę Rodzin Wielodzietnych dostępne tylko w Kasie przy
ul. Grunwaldzkiej 80 za okazaniem karty.

Źródło: MCKiS Jaworzno