Koncert em Band i Franek

Gościem kolejnego koncertu Orkiestry eM Band, organizowanym w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie, będzie Kamil FRANEK Franczak, który zaśpiewa światowe przeboje jak również piosenki autorskie. To ukłon zespołu w stronę kobiet, które początkiem marca obchodzą swoje święto.

Kiedy: 05.03.2017 (niedziela) godz. 19:00
Gdzie: MDK im. Jaworzniaków, ul. In. Wojennych 2

Franek w latach 2004-2013 był wokalistą zespołu rockowego Zero Procent, którzy szerszej publiczności dali się poznać podczas koncertu „Debiuty” na 47. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2010), w którym dołączali do grona laureatów.

Brał udział w programach telewizyjnych, takich jak „Idol”, czy „The Voice of Poland”; prowadził również młodzieżowy program „Poziom 2.0” (TVP2). Rolą Moritz'a Stiefel'a /"Przebudzenie wiosny" S. Satera i D. Sheika wg F. Wedekinda/ w 2011 roku zadebiutował w chorzowskim Teatrze Rozrywki, gdzie do dziś obsadzany jest w głównych rolach. Franek był wokalistą RH+ w latach 2010-2011, pozostając później z zespołem w ścisłej współpracy jako autor tekstów. W 2016 powrócił do zespołu RH+ tworząc z muzykami album jubileuszowy.

eM Band Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna powstała w 2006 roku i dotychczas koncertowała m.in. z Basią Trzetrzelewską, Mieczysławem Szcześniakiem, Zbiginiewiem Wodeckim, Gordonem Haskell'em i Krystyną Prońko, saksofonistą Erikiem Marienthalem, multiinstrumentalistą Billem Princem.

Bilety w cenie 40 zł dostępne będą w sprzedaży internetowej (www.emband.sklep.pl) od 15.02.2017r. Rezerwację można dokonać tylko przez Internet. Informacje o biletach pod numerem tel.: (32) 762-91-49.

Źródło: emband.pl