Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Koncert Gospel Wings

W ostatni weekend lutego odbędzie się koncert chóru Gospel Wings - "Na skrzydłach ewangelii". Koncert odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Pawła Silberta.

Kiedy: 26.02.2017 (niedziela) godz. 17:00
Gdzie: MDK im. Jaworzniaków, ul. Inw. Wojennych 2

Nazwa gospel (pochodząca od słów god spell) oznacza dobrą nowinę (ewangelię) o zbawieniu w Jezusie Chrystusie. Gospel jako gatunek muzyczny wiąże się ściśle z negro spirituals i często jest wspólnie określany jako spiritual & gospel. Wings – to skrzydła, na których muzyka ulatuje pod niebo.

Zespół Gospel Wings zaprasza w najbliższą niedzielę do MDK. Sami o sobie piszą: „Muzyka gospel wpływa na nasze życie nieustannie i wiemy, że tak będzie do końca. W tej muzyce ukryta jest dusza, a naszą pasją jest jej odkrywanie. Wierzymy, że przez gospel – DOBRĄ NOWINĘ stajemy się lepszymi ludźmi. Nie boimy się powiedzieć, że gdyby nie muzyka, zwłaszcza muzyka chrześcijańska, nasze życie wyglądałoby zupełnie inaczej, niewątpliwie byłoby uboższe. Dlatego chcemy słowami DOBREJ NOWINY – ich przesłaniem dzielić się z wami, chcemy/pragniemy by Boża obecność była i w waszym życiu, waszych rodzinach, domach, Waszych sercach.

Wstęp na koncert bezpłatny!

Źródło: mdk.jaw.pl