Koncert TRISTAN w Jazz Club "Muzeum"

Funkowe, rytmiczne gitary, organy Hammonda, elektryczne pianino Fendera, syntezatory i instrumenty perkusyjne tworzą przyjemny nastrój i wyraziste tło dla pięknego głosu Evelyn Kallansee, wokalistki zespołu.

To koncert, na którym trzeba być. Ci, którzy byli w zeszłym roku dobrze o tym wiedzą, Ci którzy przyjdą w tym roku, sami się przekonają!

Kiedy: 12.03.2017 (niedziela) godz. 19:00
Gdzie: Jazz Club "Muzeum", ul. Pocztowa 5

Z „Tristanem” łatwo przenieść się z powrotem do ciepłej, muzycznej atmosfery lat siedemdziesiątych ubiegłego stulecia, odświeżonej orzeźwiającym powiewem współczesnych stylów. Doskonałej jakości nagrania zespołu i jego występy na żywo często wzbogaca i uatrakcyjnia sekcja instrumentów dętych, kwartet smyczkowy i chórek.

W muzyce „Tristana” przewijają się wprawdzie motywy typowe dla takich grup, jak ToTo, Tower of Power, Snarky Puppy i formacji wykonujących klasyczny acid jazz (np. Incognito czy Brand New Heavies), ale zyskuje on coraz większe grono fanów swoim wysoko energetycznym groovem oraz wyjątkową jakością kompozycji i aranżacji.

Bilety w cenie:

• 30 zł - przedsprzedaż