Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Park Nowych Mieszkańców - otwarcie

W kolejnym parku w Jaworznie odbędzie się piknik rodzinny. Już w połowie maja pierwsze 50 dębów zainauguruje nowy miejski park.

Kiedy: 21.05.2017 (niedziela) 

Jak podkreślaja organizatorzy - bez pomocy jaworznian ten projekt się nie powiedzie. W związku z czym zachęcają do zgłaszanie się chętnych rodziców dzieci urodzonych w grudniu 2014 r. oraz w styczniu 2015 r. do zapisu na pierwsze posadzenie w parku symbolicznych drzew

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko rodzica, imię i datę urodzenia dziecka oraz tel. kontaktowy przyjmowane będą do 12 maja br. drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz telefonicznie pod nr. tel. (32) 61-81-895 oraz 785-056-849. Pod tymi numerami można uzyskać również więcej informacji na temat akcji. Na portalu Facebook powstało również specjalne wydarzenie poświęcone akcji. 

- Ten park będzie niezwykły ze względu na to, że zadedykujemy go nowym mieszkańcom Jaworzna - zachęca zastępca prezydenta Monika Bryl. - Każde dziecko, które urodziło się w obecnej kadencji jaworznickiego samorządu będzie mogło wybrać sobie drzewo posadzone w nowym parku. Drzewa będą nosiły tabliczki z imionami dzieci.

Park powstanie na 6 ha działce między budowaną obecnie obwodnicą północną a wzgórzem Chrząstówka. Obecnie jest tam pole uprawne.

- Dzięki Państwa pomocy wspólnie założymy Park Nowych Mieszkańców - dodaje Monika Bryl.

Źródło: jaworzno.pl