Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

I Byczyński Byk

W dniu 5 maja ruszyły zapisy do I Byczyńskiego Byka (Nordic Walking, Rajd Rowerowy oraz Turniej Szachowy P-10).

Imprezy są sportowo-rekreacyjnym punktem Rodzinnego Pikniku na Byczyńskim Rynku, który odbędzie się w ostatni majowy weekend.

Kiedy: 27.05.2017 (sobota) godz. 11:00 
Gdzie: Rynek w Byczynie

Głównym celem imprezy jest rodzinna rekreacja bez typowej rywalizacji sportowej, promująca zdrowy stylu życia poprzez propagowanie sportu, rekreacji i aktywności ruchowej oraz integracja osób w różnych przedziałach wiekowych.

Uczestnicy rajdu rowerowego będą mieli do pokonania trasę około 17 km, natomiast zawodnicy biorący udział w rajdzie nordic walking przejdą łącznie 10 km. Baza sportowa pikniku usytuowana będzie przy rynku w Byczynie. Dla uczestników organizator przygotował pamiątkowe upominki.

Turniej szachowy systemem P-10 odbędzie się w Klubie NIKO przy ul. Korczyńskiego. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.

Zgłoszenia do wybranej imprezy można dokonać do dnia 25 maja, poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie internetowej MCKiS Jaworzno www.mckis.jaw.pl/byczynska-majowka, osobiście w Klubie NIKO w Byczynie (w godzinach otwarcia Klubu) lub bezpośrednio w dniu imprezy 27 maja.  Ze względu na wprowadzenie przez organizatora limitu 300 uczestników na każdą z imprez, zachęcamy do elektronicznych zapisów. Udział w rajdach oraz turnieju jest oczywiście bezpłatny. 

Program imoprezy: 

  • 11:00 - I Byczyński Byk Rowerowy na dystansie 17 km
  • 12:00 - I Byczyński Byk Szachowy - P10 w MCKiS Klub Niko
  • 13:30 - I Byczyński Byk Nordic Walking na dystansie 10 km
  • 16:00 - piknik na rynku (wystepy artystyczne, zabawa taneczna)

Materiały do pobrania I Byczyński Byk Rowerowy: 

Materiały do pobrania - I Byczyński Byk Nirdic Walking: 

Zapisy drogą elektroniczną:

Szczegóły dotyczące wydarzenia dostepne na stronie www.mckis.jaw.pl/byczynska-majowka

Źródło: MCKiS Jaworzno