Dni Jaworzna 2017

W imieniu Prezydenta Miasta Jaworzna Paweł Silbert oraz Miejskiego Centrum Kultury i Sportu zapraszamy tegoroczne DNI JAWORZNA!

Organizatorzy zapraszają mieszkańców do wspólnego świętowania i skorzystania z szeregu atrakcji, które zostały przygotowane specjalnie na tę okazję, a będą to m.in. konkursy, zabawy oraz koncerty.

Kiedy: 10-11.06.2017 (sobota-niedziela)
Gdzie: Rynek Jaworzno oraz Stadion Azotania

Pierwszy dzień Dni Jaworzna to "Sobota w Śródmieściu", czyli zabawa na Rynku Głównym i przed CK Teatr Sztuk, ul.Mickiewicza.

Od godziny 15:00 na mieszkańców czekać będą: gry planszowe, festiwal gier zapomnianych, warsztaty artystyczne, występy teatrów ulicznych oraz koncerty.
O godzinie 21:00 na płycie Rynku rozpocznie się Dyskoteka Międzypokoleniowa, którą poprowadzi DJ Wika- najstarsza polska DJ-ka oraz DJ Wikar z Radia ESKA.

Drugi dzień Dni Jaworzna - tym razem na Stadionie MCKiS przy ul. Moniuszki - to zabawa pod nazwą "Rowerowy Zawrót Głowy" oraz występy gwiazd polskiej sceny muzycznej.

• godz. 14:00 startuje finał Rodzinnego Rajdu Rowerowego, którego gościem specjalnym będzie Czesław Lang - Dyrektor Generalny Tour de Pologne. Dla fanów dwóch kółek organizatorzy przygotowali m.in. rowerowe pokazy akrobatyczne, zwariowane rowery, mobilny serwis rowerowy oraz konkursy i zabawy dla dzieci.
  • godz. 14:00 - 19:30 zapraszamy Panie do wzięcia udziału w castingu "Zostań Twarzą Tour de Pologne 2017 - Reprezentuj Jaworzno".
  • godz. 18:00 odbędzie się występ kwartetu Szafa Gra, w którego skład wchodzą artyści Teatru Buffo. Zespół zaprezentuje największe przeboje lat 70,80 i 90.
  • godz. 19:30 - wystąpi Sylwia Grzeszczak wybitna wokalistka, laureatka wielu nagród muzycznych polskiego rynku muzycznego.
  • godz. 21:00 występ gwiazda polskiej sceny muzycznej Andrzej Piaseczny.
  • godz. 22:30 odbędzie się koncert Kasi Szubert - Electrica Laser Violin wraz z oprawą laserową i elementami pirotechnicznymi.

Źródło: MCKiS Jaworzno