Gródek Trail czyli Bieg Drwala

Czy są tu miłośnicy biegów? Mamy dla was dobrą wiadomość!! Końcem października biegiem crossowym Gródek Trail zapoczątkowany zostanie cykl biegów przełajowych pod roboczą nazwą Bieg Drwala.

Jak podkreślają organizatorzy, w planach jest organizacja różnych dystansów w ciekawych miejscach Jaworzna. Ktoś chętny??

Kiedy: 29.10.2017 (niedziela) godz. 12:00
Gdzie: Park Gródek w Jaworznie

Organizatorzy postawili sobie za cel zachęcić jak największe grono uczestników do spróbowania sił w tak pięknej dyscyplinie jaką jest Trail – czyli bieg poza drogami asfaltowymi. Jak mówią: "Mamy bardzo pięknę tereny w mieście i właśnie promocja miasta i jego walorów przyrodniczych jest także celem tego przedsięwzięcia. Pokażemy Wam miejsca których być może wcześniej nie znaliście, a osoby spoza miasta być może zaczną częściej przyjeżdżać na aktywny wypoczynek do Jaworzna.

To jak często będziemy się spotykac – zależy tylko od Was. My możemy Was zapraszać na biegi nawet raz w miesiącu.

INFORMACJE O TRASIE:

• Start i meta: Park Gródek Jaworzno
  • Dystans/trasa: 5 i 10 km oraz Nordic Walking
  • Suma podbiegów: ok.180 m
  • Suma zbiegów: ok. 180 m
  • Rodzaj biegu: crossowy – z wieloma podbiegami, zbiegami, wąskie ścieżki

Trasa przebiega szlakami turystycznymi oraz drogami polnymi i leśnymi (częściowo utwardzonymi, oraz asfaltowymi).

BIURO ZAWODÓW: czynne w dniu zawodów od godziny 09:00, na terenie Parku Gródek. Zamknięcie listy startowej 29.10 o godz. 11:15

ZGŁOSZENIA: na stronie internetowej www.competit.pl lub w biurze zawodów do godz. 11:00 (w miarę dostępności miejsc (LIMIT = 250 zawodników)

WYSOKOŚĆ WPISOWEGO:

• 30 zł płatne przelewem do 30.09.2017
  • 35 zł płatne przelewem do 23.10.2016
  • 40 zł płatne przelewem do 26.10 lub w biurze w dniu zawodów tj. 29.10.2017 (w miarę dostępności miejsc (LIMIT uczestników = 250 !)

W RAMACH WPISOWEGO ORGANIZATOR ZAPEWNIA: gorący posiłek + napój po biegu

• punkt żywieniowy na trasie biegu 10km (w połowie trasy)
  • możliwość zostawienia depozytu na starcie (odbiór na mecie)
  • dla zwycięzców w kategoriach open dyplomy i nagrody