Dobry Koncert w Szczakowej

W ramch cyklu "Dobry Koncert w Szczakowej" zapraszamy w najbliższy weekend na pierwszy jaworznicki koncert Czesława Mozila lidera alternatywnego zespołu polsko-duńskiego Czesław Śpiewa.

Kiedy: 08.12.2017 (sobota) godz. 18:00
Gdzie: Dom Kultury w Szczakowej, ul. Jagiellońska 3

Czesław Śpiewa Solo Act to przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty.

Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy?

Czesław Śpiewa Solo Act to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów – Czesława Mozila, ". Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia Czesława, opowiedziane za pomocą największych, zagranych na żywo hitów Czesława. Śpiewane. Śmieszne. Wzruszające. Niezwykle aktualne.

Bilety w cenie 50 zł są do nabycia na stronie internetowej www.bilety.mckis.jaw.pl oraz w kasach MCKiS:
- w Domu Kultury w Szczakowej, ul. Jagiellońska 3
- w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS, ul. Grunwaldzka 80.

Źródło: MCKiS Jaworzno