Koncert Noworoczny 2018

Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie zapraszają na XVII edycję Koncertu Noworocznego.

Tradycyjnie już na powitanie Nowego Roku w murach jaworznickiej Hali Widowiskowo – Sportowej zabrzmi koncert pn. “Grande Amore” w wykonaniu grupy czterech tenorów LeonVoci oraz Orkiestry Filharmonii Lwowskiej pod batutą Woytka Mroza.

Kiedy: 14.01.2018 (niedziela) godz. 18:00
Gdzie: Hala MCKiS Jaworzno, ul. Grunwaldzka 80

W imieniu Organizatorów zapraszamy serdecznie na Galę Koncertową GRANDE AMORE, podczas której czterech utalentowanych młodych wokalistów wykona w asyście Orkiestry Filharmonii Lwowskiej INSO największe światowe przeboje arii operowych i musicalowych oraz najpiękniejsze utwory z repertuaru Andrea Bocelli, Canadian Tenors i grupy Il Divo.

Kwartet LEONVOCI - To obecnie jedna z najlepszych grup tenorowych na świecie. Repertuar powstał na kanwie najpiękniejszych arii i piosenek zarówno opery jak i pop kultury. Młodzi, znakomici wokaliści nie mają sobie równych. Grupa posiada w swoim repertuarze największe światowe przeboje w doskonałym opracowaniu na cztery głosy męskie. Każdy ich koncert jest świętem muzyki wokalnej a publiczność uwielbia ich miły
i estetyczny wizerunek.

LEONVOCI to profesjonalni śpiewacy, którzy zdążyli zawojować już polskie sceny (...) Jak śpiewamy Grande amore” – aplauz. Jak Besame mucho” – dziewczyny płaczą. A jak ukraińską piosenkę „Mama” w wykonaniu Romana – to płaczą wszyscy. Ludzie mogą nie rozumieć słów, ale emocje wyrażane w muzyce, poprzez piękny porywający śpiew to język międzynarodowy(...) - mówi dla Dziennika Bałtyckiego lider zespołu Nazar Tatshyshyn.

Szykuje się klimatyczna podróż w dobrym muzycznym stylu.

Wykonawcy:
Nazar Tatshyshyn - tenor
Roman Chava - tenor
Ihor Radvanskyi - tenor
Andriy Stetshkyi - baryton
Woytek Mrozek – producent / dyrygent

Bilety w cenie 60 zł i 70 zł do nabycia:

• w Hali Widowiskowo – Sportowej MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80 (od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 18:00),
  • w Domu Kultury MCKiS im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej przy ul. Jagiellońskiej 3 (w godzinach otwarcia placówki),
  • na stronie internetowej bilety.mckis.jaw.pl

UWAGA! Bilety rodzinne TYLKO do nabycia w Hali Widiwiskowo – Sportowej i w Dom.

Źródło: MCKiS Jaworzno