Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Jezioro Łabędzie w Jaworznie

Romantyczna sceneria, zapierająca dech w piersiach choreografia i wzruszająca historia miłości skazanej na porażkę - to tylko część zalet, które sprawiają, że "Jezioro Łabędzie" jest najbardziej entuzjastycznie przyjmowanym na świecie przedstawieniem baletowym.

To niezwykłe wydarzenie, w wykonaniu Petersburg International Ballet, do muzyki Piotra Czajkowskiego, już niebawem będzie można zobaczyć także w Jaworznie!!

Kiedy: 11.03.2018 (niedziela) godz. 18:00
Gdzie: Hala MCKiS w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 80

Jezioro Łabędzie to fenomen w historii baletu niezmiennie ujmujący każdą publiczność. To również najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów. Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego przenosi widza do baśniowej krainy tańca i muzyki.

To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu i potędze miłości. Akcja tego najbardziej niezwykłego baletu – w wykonaniu uznanego na całym świecie PETERSBURG INTERNATIONAL BALLET jest nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką. Dziewczęta zaklęte w łabędzie, Zły Duch i uczucia przekraczające granice życia i śmierci wciąż wzruszają widzów na całym świecie.

Każdego, kto chce podziwiać taneczny kunszt artystów Petersburg International Ballet oraz pragnie osobiście doświadczyć klasycznego piękna "Jeziora łabędziego", serdecznie zapraszamy do jaworznickiej Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS.

Sprzedaż biletów rozpoczęła się już w czwartek - 25 stycznia. Wejściówki będzie można kupić:

  • w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS, ul. Grunwaldzka 80
  • Domu Kultury w Szczakowej ul. Jagiellońska 3
  • na platformie bilety.mckis.jaw.pl

Źródło: MCKiS Jaworzno