Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Koncert duetu BAiKA

Już za niecały miesiąc odbędzie sie koncert niezwykłego duetu - Piotra Banacha i Katarzyny Sondej, czyli zespołu BAiKA.

Zespół jest świeżo po wydaniu swojej debiutanckiej płyty pt. "Byty zależne", z której utwory - na żywo - już w kwietniu będzie mogła usłyszeć jaworznicka publiczność!

Kiedy: 20.04.2018 (piątek) godz. 19:00
Gdzie: Dom Kultury w Szczakowej, ul. Jagiellońska 3

Piotr Banach - to postac, której chyba nikomu nie trzeba przedstawiać fanom zespołów takich, jak Hey czy Indios Bravos. Jest on uznanym, wielokrotnie nagradzanym kompozytorem i tekściarzem.

Kafi, czyli Katarzyna Sondej, to utalentowana wokalistka zespołu StandBY, która swoim niesamowitym głosem i ekspresją zachwyciła Piotra Banacha.

Z poznania tych dwojga powstał zespół BAiKA, a to z kolei zaowocowało debiutancką płytą „Byty zależne", której premiera odbyła się 09 lutego tego roku. Czternaście autorskich kompozycji, których eklektyczna stylistyka - od rocka po elektronikę - szybko podbiła serca słuchaczy. Teksty grupy BAiKA, wykonywane mocnym i niepokornym wokalem Kafi, stanowią niezwykle przekonujące historie o życiu i wzajemnych relacjach międzyludzkich, w których każdy słuchacz może odnaleźć fragment siebie i swoich doświadczeń.

Koncerty tego niezwykłego duetu są ucztą nie tylko dla ucha, ale również dla oka, gdyż zespół wozi swoją własną „domową" scenografię, przez co ich występy przywodzą na myśl małe muzyczne spektakle.

Bilety na jaworznicki koncert, w cenie 25 zł, do nabycia na stronie: www.bilety.mckis.jaw.pl

Źródło: MCKiS Jaworzno