Co ? Gdzie ? Kiedy ?

Kalendarz

Polecamy

Otwarcie Velostrady - Rajd Rowerowy

Od dzisiaj ruszają zapisy do kolejnej dużej imprezy rowerowej, która na koniec września zaplanowana jest w naszym mieście. Z racji otwieranej dla miłośników rowerów  rowerowej VELOSTARDY Miejskie Centrum Kultury i Sportu wraz z Urzędem Miasta w Jaworznie oraz TEAMem Jaworzno zapraszają do udziału wszystkich miłośników kolarstwa w specjalnie organizowanym właśnie z tej okazji Rajdzie Rowerowym.

Kiedy: 30.09.2018 (niedziela)
Gdzie: start i meta - Jaworzno Rynek

Trasa Rajdu prowadzona będzie oczywiście nową Velostradą, a także przez inne zakątki naszego miasta – łącznie obejmować będzie około 15 kilometrów.

Baza Rajdu i Biuro Zawodów otwarte będzie już od godziny 12:30, na godzinę 13:50 zaplanowana jest odprawa techniczna, by punktualnie o godzinie 14:00 wszyscy uczestnicy mogli wystartować na trasę. Około godziny 16:00 zaplanowane jest zakończenie zmagań (również Rynek) - tam też będzie możliwość skorzystania z posiłku regeneracyjnego dla wszystkich startujących. Dodatkowe atrakcje – miasteczko rowerowe oraz koncert.

Elektroniczne zgłoszenia do Rajdu przyjmowane są już od dzisiaj (21.09) nastronie www.mckis.jaw.pl/z/velostrada/index  Zapisy trwać będą do dnia 27 września 2018 roku lub do wyczerpania limitu zgłoszeń.

Dlatego nie czekajmy na ostateczny termin, ale dopilnujmy zgłoszenia tak szybko jak to możliwe, ponieważ Organizator wprowadza limit startujących, który wynosi 800 osób.

W przypadku wolnych miejsc zapisu można będzie dokonać także w dniu 30 września 2018 r. w biurze zawodów.

Przypominamy również, że osoby niepełnoletnie poniżej 18 roku życia mogą brać udział tylko pod opieką osoby dorosłej, jednocześnie muszą posiadać pisemną zgodę opiekunów prawnych na udział w imprezie (przykładowy formularz takiej zgody można pobrać na stronie www.mckis.jaw.pl lub wypełnić na miejscu imprezy w biurze zawodów).

Każdy uczestnik musi być zweryfikowany przed startem w biurze zawodów w dniu 30 września na Rynku Głównym, a podczas weryfikacji należy posiadać i okazać dokument tożsamości (dotyczy to również zawodników zgłoszonych elektronicznie wcześniej). Szczegółowe informacje, zasady uczestnictwa i dokładny program Rajdu z Okazji Otwarcia Velostrady w Jaworznie zamieszczone są w REGULAMINIE.

Jeszcze raz zachęcamy do wzięcia udziału w tym wspaniałym dla wszystkich rowerzystów przedsięwzięciu – z pewnością czekać nas będą wspaniałe emocje i wiele pozytywnych wrażeń. Dlatego zapraszamy już dzisiaj do zgłoszeń elektronicznych, które są już dostępne dla wszystkich chętnych miłośników sportów rowerowych.

Więcej szczegółów oraz pełny regulamin dostepne TUTAJ 

Źródło: MCKiS Jaworzno