Dbamy o Dobrą Energię i świąteczny klimat

W świąteczny czas Organizatorzy chcą zabrać mieszkańców Jaworzna do magicznej krainy, z gorąca czekoladą i tysiącem lampek.

Do miejsca skąd odjeżdża świąteczny pociąg, którego pasażerem można stać się już za jeden uśmiech.

Kiedy: 14.12.2018 (piątek) 17:00-21:00
Kiedy: 15.12.2018 (sobota) 11:00-21:00
Gdzie: skwer vis-à-vis Muzeum Miasta

W PROGRAMIE ZNAJDĄ SIĘ:

• projekcja multimedialna na budynku Muzeum
  • warsztaty, na których będzie można poznać m.in. tajemnice Eliksirów Świętego Mikołaja
  • przejażdżka świątecznym pociągiem
  • gorąca czekolada.

Projekcja multimedialna na ścianie Muzeum Miasta Jaworzna będzie iluminacją w klimacie zimowym, świątecznym, z tańczącymi gwiazdkami i biegającymi reniferami.

Być może uda się światłem zmienić Muzeum w świąteczny prezent? Jedno jest pewne – niezależnie od pogody, wprowadzimy zimowy, bajkowy klimat i przede wszystkim rozjaśnimy mrok!

Bez względu na aurę, będzie biało i zimowo. W programie znajdzie się również budowa igloo, gdzie odbędą się warsztaty. W ich trakcie dzieci zapoznają się z suchym lodem, którego użyją do stworzenia niezwykle widowiskowych i zabawnych Eliksirów Św. Mikołaja. Wyprodukują dymiące bańki mydlane odkrywając, czym jest suchy lód i jakie ma właściwości. Będzie można również wykonać własną świąteczną lampę, którą każdy uczestnik zabierze ze sobą na pamiątkę.

Na wszystkich chętnych czekać będzie przejażdżka specjalnie przygotowanym ta tę okazję świątecznym pociągiem. A to nie wszystkie niespodzianki!

Źródło: profil wydarzenia na FB